WEBINAR

Z tęsknoty za rozmową.
Nadchodzi rewolucja
Voice Commerce!

MICHAŁ BLAK

7 grudnia 2022
10:00 (środa)

Michał Blak

gość

Michał Blak

edrone

Z wykształcenia artysta, z powołania przedsiębiorca, który na co dzień zajmuje się rozwijaniem przedsiębiorstwa edrone – twórcy systemu CRM i Marketing Automation dla e-commerce. Działający od 2016 roku edrone rozwija narzędzia, które umożliwiają dokonywanie zakupów online głosowo za pomocą swobodnej konwersacji.  
 

W ciągu 6 lat firma pozyskała 1200 klientów z 25 krajów, przekroczyła 20 mln rocznego przychodu i działa na rynkach CEE i Ameryki Łacińskiej. Pozyskane w trakcie pandemii dofinansowanie przeznaczone jest na przeprowadzenie rewolucji Voice Commerce.

Voice Commerce

Nadchodzi rewolucja
Voice Commerce!

Już teraz 20% zapytań z telefonów komórkowych jest wykonywanych za pomocą wyszukiwania głosowego a 72% osób korzystających z urządzeń do wyszukiwania głosowego twierdzi, że stało się to częścią ich codziennej rutyny.

Rozmowa jest najbardziej naturalnym sposobem porozumiewania się dla ludz. Już teraz 60% wyszukiwań w Asystencie Google użytkownicy posługują się językiem naturalnym.

Dlatego Voice Commerce, kupowanie w sklepie online głosowo, to naturalny krok, w którym będzie się rozwijać e-commerce. A to zmieni doświadczenie UX-owe ze sklepem online i przybliży nas do doświadczeń ze sklepów stacjonarnych.

1

O Voice
Commerce

Podstawy wiedzy
o tej technologii

2

Korzyści

Jak wykorzystać Voice Commerce,
by zarabiać więcej

3

Praktyka

Jak zaimplementować Voice Commerce
w Twoim sklepie internetowym

Podczas webinaru dowiesz się

Play Video

O webinarach PDK

Comiesięczne bezpłatne spotkania online z potężną dawką wiedzy dla każdego, kto pracuje w e-Commerce. Posłuchaj praktyków marketingu, sprzedaży, IT i prawa, by zawsze być na bieżąco z trendami i zmianami w branży.
adam-300

prowadzący

Adam Jędrychowski

satisfly

Head of Marketing w Satisfly (wcześniej X-Coding). Od lat związany z komunikacją w obszarze nowych technologii i mediów. Doświadczenie zdobywał w startupie od VR, by później odpowiadać za media społecznościowe w Trans.eu i pomagać klientom układać strategie marketingowe w agencji DWG Design. Specjalizuje się w tworzeniu od zera komunikacji marek.

Dlaczego warto wziąć
udział w webinarze?

Eksperci

Poznasz specjalistów
branży e-commerce

UX

Zdobędziesz wiedzę
i know how

Dla biznesu

Poznasz rozwiązania, które
działają dla biznesu

Webinar

Z tęsknoty za rozmową.
Nadchodzi rewolucja
Voice Commerce!

Termin

7 grudnia 2022 (środa)
10:00

.

Wcześniejsze webinary

pdk logo white

organizator

Satisfly
a.jedrychowski@satisfly.co

ul. Powstańców Śląskich 7a
53-332 Wrocław

NIP: 8971802686
REGON: 022501357