WEBINAR

Dyrektywa Omnibus.
Wszystko, co musisz wiedzieć

paweł głąb

Sebastian Horoszko

Miłosz Nowakowski

kamil niedziewicz

21 września 2022
12:00 (środa)
udział bezpłatny

Paweł Głąb

gość

Paweł Głąb
Kancelaria Prawna
Kantorowski, Głąb i Wspólnicy

Radca prawny. Wspólnik w Kancelarii Prawnej Kantorowski, Głąb i Wspólnicy. Pasjonat e-commerce, nowych technologii i specjalista z zakresu marketingu usług prawnych. Specjalizuje się w prawie handlu elektronicznego oraz prawie własności intelektualnej. Swoją działalność zawodową koncentruje ponadto wokół zagadnień związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych. Obszar jego praktyki obejmuje obsługę prawną podmiotów branży internetowej, usług mobilnych oraz handlu elektronicznego. Autor licznych artykułów w prasie branżowej sektora e-commerce. Współautor książek „Prawo dla biznesu. E-Commerce”, “Poradnik prawny dla influencerów i digital marketerów” oraz „Zabezpieczenie umów i biznesu. Praktyczny poradnik z wzorami dokumentów”.

Sebastian Horoszko

gość

Sebastian Horoszko

Zaufane.pl

Od ponad 10 lat związany z branżą e-commerce. Zajmuje się marketingiem opinii w Zaufane.pl – najskuteczniejszej i najbardziej zaawansowanej usługi do pozyskiwania, prezentowania i zarządzania transakcyjnymi rekomendacjami w Polsce. Jego znakiem firmowym są „gwiazdki w reklamach Google” obecnie najbardziej pożądanej funkcjonalności reklam PLA i tekstowych Google Ads. Wielokrotny prelegent podczas targów eHandlu, eTrade Show i spotkań Meetup Biznes Hub. Wystawca największych wydarzeń branżowych w Polsce i Czechach.

Miłosz Nowakowski

gość

Miłosz Nowakowski

brandly360

Zarządza sprzedażą w Brandly360. Od wielu lat zaangażowany w projekty związane z wdrożeniami oprogramowania dla firm. Na co dzień pracuje z firmami handlowymi dostarczając narzędzia i usługi usprawniające pracę i  dostosowujące do najnowszych trendów rynkowych. Pasjonat innowacyjnych systemów zarządzania, analizy danych i optymalizacji procesów w biznesie. Amator biegania, pływania i wszelkiej aktywności sportowej na łonie natury.

k-niedziewicz-300

gość

Kamil Niedziewicz

edrone

Pierwsze relacje biznesowe nawiązywał na podwórku, domykając transakcje w kartach z pokemonami. Fascynat relacji międzyludzkich. Wyznaje zasadę, że absolutnie wszyscy mamy inne potrzeby, a traktowanie każdego indywidualnie w duchu H2H jest kluczem do sukcesu. W edrone koordynuje działania biznesowe dbając o jakość relacji ze strategicznymi partnerami oraz nieustannie szukając dla firmy nowych możliwości i okazji współpracy.   

Dyrektywa Omnibus.
Wszystko, co musisz wiedzieć

Prawo krajowe, które zostanie jesienią wdrożone na bazie unijnej dyrektywy Omnibus, zmieni bardzo wiele w e-Commerce. Polscy przedsiębiorcy staną przed koniecznością zmian m.in. w prezentacji cen, opinii konsumentów oraz wyników wyszukiwania. Na tym webinarze poznasz wszystkie aspekty nowego prawa, by na czas przygotować swój sklep – i uniknąć dotkliwych konsekwencji.

1

Oceny
i opinie

Dowiedz się, jakie warunki musisz spełnić, by móc publikować recenzje sprzedawanych produktów.

2

Ceny i promocje

Poznaj nowe wymogi dotyczące prezentacji promocyjnych cen – szczególnie na Black Friday.

3

Prawo
w praktyce

Posłuchaj, jak o zmianach ustawowych wypowiada się prawnik ze specjalizacją w e-Commerce.

4

Marketing automation

Poznaj wskazówki eksperta dotyczące Twoich działań marketingowych w sklepie.

 

5

Sesja Q&A

Zadaj nurtujące Cię pytania specjalistom i rozwiej wszelkie wątpliwości.

 

Play Video

O webinarach PDK

Comiesięczne bezpłatne spotkania online z potężną dawką wiedzy dla każdego, kto pracuje w e-Commerce. Posłuchaj praktyków marketingu, sprzedaży, IT i prawa, by zawsze być na bieżąco z trendami i zmianami w branży. 

adam-300

prowadzący

Adam Jędrychowski

satisfly

Head of Marketing w Satisfly (wcześniej X-Coding). Od lat związany z komunikacją w obszarze nowych technologii i mediów. Doświadczenie zdobywał w startupie od VR, by później odpowiadać za media społecznościowe w Trans.eu i pomagać klientom układać strategie marketingowe w agencji DWG Design. Specjalizuje się w tworzeniu od zera komunikacji marek.

Dlaczego warto wziąć
udział w webinarze?

Eksperci

Poznasz specjalistów
branży e-Commerce

UX

Przygotujesz swój
sklep na zmiany

Dla biznesu

Unikniesz poważnych
konsekwencji prawnych

Partnerzy webinaru

Bezpłatny webinar

Dyrektywa Omnibus. Wszystko, co musisz wiedzieć.

Termin

21 września 2022 (środa)
12:00

.

* Zapisując się, zgadzasz się na przesyłanie mailem informacji marketingowo-edukacyjnych przez X-Coding IT Studio sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Powstańców Śląskich 7a, 53-332 Wrocław, oraz przez Partnerów Webinaru.

To wydarzenie już się odbyło.

pdk logo white

organizator

Satisfly (dawniej X-Coding)
a.jedrychowski@satisfly.co

ul. Powstańców Śląskich 7a
53-332 Wrocław

NIP: 8971802686
REGON: 022501357