WEBINAR

Jeden e-Commerce, wiele możliwości sprzedaży online.

Jak dywersyfikować sprzedaż internetową?

Maciej Muszyński

28 czerwca 2023
12:00 (środa)

Maciej Muszyński

gość

Maciej Muszyński

Growth Manager | Marketing & eCommerce Expert w Casbeg

Ekspert digital marketingu B2B oraz e-Commerce z 12-letnim doświadczeniem. Na co dzień pomaga właścicielom oraz zarządom firm zwiększać wyniki i skutecznie rozwijać swoje biznesy. Doradza m.in. jak efektywnie prowadzić kampanie, pozyskiwać nowych klientów i uruchamiać nowe linie biznesowe. Wierzy, że w biznesie należy kierować się liczbami, stąd sporo uwagi poświęca analityce – potrafi wyciągać trafne wnioski oraz podejmować niełatwe decyzje, jeśli ostatecznie przekładają się one na zysk. Wie, co zrobić, aby Twój e-Commerce sprzedawał, a firma przynosiła satysfakcjonujące przychody – i chętnie podzieli się tą wiedzą.

webinar-wyzwania

Jak sprzedawać na wielu kanałach? 

To już drugi raz, gdy na webinarze PDK gościmy Macieja z firmy consultingowej Casbeg. Tym razem tematem przewodnim będzie mnożenie kanałów sprzedaży internetowej. W trudnych dla branży czasach dywersyfikacja wydaje się trafnym kierunkiem, by zabezpieczyć się przed turbulencjami. Maciej opowie, jak do tego podejść dobrze – i zarabiać więcej.

1

Po co?

Dlaczego warto dywersyfikować

2

Jak?

Jak to robić mądrze

3

Czego unikać

Jak uczyć się na cudzych błędach

Play Video

O webinarach PDK

Comiesięczne bezpłatne spotkania online z potężną dawką wiedzy dla każdego, kto pracuje w e-Commerce. Posłuchaj praktyków marketingu, sprzedaży, IT i prawa, by zawsze być na bieżąco z trendami i zmianami w branży. 

adam-300

prowadzący

Adam Jędrychowski

satisfly

Head of Marketing w Satisfly (wcześniej X-Coding). Od lat związany z komunikacją w obszarze nowych technologii i mediów. Doświadczenie zdobywał w startupie od VR, by później odpowiadać za media społecznościowe w Trans.eu i pomagać klientom układać strategie marketingowe w agencji DWG Design. Specjalizuje się w tworzeniu od zera komunikacji marek.

Dlaczego warto wziąć
udział w webinarze?

Eksperci

Poznasz specjalistów
branży e-Commerce

UX

Poukładasz swój marketing
wewnętrz firmy

Dla biznesu

Zaczniesz sprzedać
jeszcze więcej

Partnerzy webinaru

Bezpłatny webinar

Jeden e-Commerce, wiele możliwości sprzedaży online – czyli o tym jak dywersyfikować sprzedaż internetową

Termin

28 czerwca 2023 (środa)
12:00

.

* Zapisując się, zgadzasz się na przesyłanie mailem informacji marketingowo-edukacyjnych przez X-Coding IT Studio sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Powstańców Śląskich 7a, 53-332 Wrocław, oraz na przetwarzanie danych osobowych przez Partnera Webinaru – Casbeg w celu realizacji marketingu bezpośredniego zgodnie z Polityką Prywatności.

To wydarzenie już się odbyło.

Wcześniejsze webinary

pdk logo white

organizator

Satisfly (dawniej X-Coding)
a.jedrychowski@satisfly.co

ul. Powstańców Śląskich 7a
53-332 Wrocław

NIP: 8971802686
REGON: 022501357