WEBINAR

Co musisz wiedzieć

o Consent mode v. 2?

"Skąd w ogóle to całe zamieszanie?”

      Witold Wrodarczyk

21 lutego 2024
12:00 (środa)

Witold Wrodarczyk

gość

Witold Wrodarczyk

 Adequate Interactive Boutique

CEO i założyciel Adequate Interactive Boutique. Certyfikowany specjalista Google Ads i Analytics. Doradca inwestycyjny. Ekspert w dziedzinie ekonomiki reklamy cyfrowej, modelowania atrybucji, optymalizacji konwersji i zagadnień privacy & cookieless.

Consent mode v2

Co musisz wiedzieć o Consent mode v. 2?  

Począwszy od marca 2024, reklamodawcy którzy nie zaimplementują Consent mode v. 2., zaczną doświadczać ograniczeń dostępnych funkcjonalności Google Ads, co w konsekwencji doprowadzi do spadku skuteczności reklam i znacząco utrudni ich optymalizację. 

 

Podczas prezentacji opowiem, skąd w ogóle to całe zamieszanie, czym jest i jak działa tryb uzyskiwania zgody w Google (Consent mode), a także czym nie jest oraz na czym polegają zmiany wprowadzone w wersji v. 2. Dowiesz się też, czym się różnią Advanced i Basic consent mode. Przybliżę też technologiczne, biznesowe i prawne kwestie aspekty trybu uzyskiwania zgody. Pokażę też, jak sprawdzić, czy masz u siebie Consent mode i czy jest to wersja v. 2.

1

O co chodzi?

Co to jest Consent mode v.2?

2

Jakie są rodzaje zgód?

Jakie zmiany wprowadza nowy tryb uzyskiwania zgody w Google?

3

Co musisz wiedzieć?

Jak poprawnie zbierać zgody od marca 2024?

4

Dlaczego?

Dlaczego musisz wdrożyć Consent mode v.2 w swoim e-sklepie?

Play Video

O webinarach PDK

Comiesięczne bezpłatne spotkania online z potężną dawką wiedzy dla każdego, kto pracuje w e-Commerce. Posłuchaj praktyków marketingu, sprzedaży, IT i prawa, by zawsze być na bieżąco z trendami i zmianami w branży. 

adam-300

prowadzący

Adam Jędrychowski

satisfly

Head of Marketing w Satisfly (wcześniej X-Coding). Od lat związany z komunikacją w obszarze nowych technologii i mediów. Doświadczenie zdobywał w startupie od VR, by później odpowiadać za media społecznościowe w Trans.eu i pomagać klientom układać strategie marketingowe w agencji DWG Design. Specjalizuje się w tworzeniu od zera komunikacji marek.

Dlaczego warto wziąć
udział w webinarze?

Eksperci

Poznasz specjalistów
branży e-Commerce

UX

Poukładasz swój biznes

Dla biznesu

Zaczniesz sprzedać
jeszcze więcej

Partnerzy webinaru

Co musisz wiedzieć Consent mode v.2?

Webinar z Witoldem Wrodarczykiem z Adequate

Termin

21 lutego 2024 (środa)
12:00

.

marketingowo-edukacyjnych przez X-Coding IT Studio sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Powstańców Śląskich 7a, 53-332 Wrocław.

* Zapisując się, zgadzasz się na przesyłanie mailem informacji marketingowo-edukacyjnych przez X-Coding IT Studio sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Powstańców Śląskich 7a, 53-332 Wrocław.

To wydarzenie już się odbyło.

Wcześniejsze webinary

pdk logo white

organizator

Satisfly (dawniej X-Coding)
a.jedrychowski@satisfly.co

ul. Powstańców Śląskich 7a
53-332 Wrocław

NIP: 8971802686
REGON: 022501357