O e-commerce po godzinach

ProstoDoKasy Fly Offline

Centrum Zarządzania Światem
17 października 2022
Start: 18:00
Stefana Okrzei 26,
Warszawa

Dołącz do wyjątkowego

wydarzenia networkingowego

Bez krawata, za to ze szklanką dobrego 
piwa lub whisky.


Wpadnij posłuchać inspirujących liderów 
e-Commerce. Nawiąż cenne relacje biznesowe!

wstęp
bezpłatny

Posłuchaj praktyków
i ekspertów e-Commerce

Sebastian Horoszko

Sebastian
Horoszko

Zaufane.pl

Frame 13 (4)

Łukasz
Grajewski

SZOPEX DUTKIEWICZ

Tomasz Poltorak

Tomasz
Półtorak

satisfly

krzysztof-wieczorek-2

Krzysztof
Wieczorek

DR. MAX

sebastian-horoszko

gość

Sebastian Horoszko

Prelekcja: Mroczna strona rekomendacji

Od ponad 10 lat związany z branżą e-commerce. Zajmuje się marketingiem opinii w Zaufane.pl – najskuteczniejszej i najbardziej zaawansowanej usługi do pozyskiwania, prezentowania i zarządzania transakcyjnymi rekomendacjami w Polsce. Jego znakiem firmowym są „gwiazdki w reklamach Google” obecnie najbardziej pożądanej funkcjonalności reklam PLA i tekstowych Google Ads. Wielokrotny prelegent podczas targów eHandlu, eTrade Show i spotkań Meetup Biznes Hub. Wystawca największych wydarzeń branżowych w Polsce i Czechach.

Frame 14 (2)

gość

Łukasz Grajewski

Prelekcja: Dlaczego ekspansja zagraniczna to nie projekt e-Commerce, a transformacja całej organizacji?

Z branżą e-commerce związany od 2011 roku. Swoje doświadczenie zdobywał budując e-commerce dla takich marek jak Warsaw Sneaker Store, Sklep Biegacza czy SKStore. Samouk, czerpiący garściami z doświadczeń innych ludzi i własnych eksperymentów.  Na co dzień zajmuje się zagadnieniami związanymi z utrzymaniem i rozwojem 6 sklepów internetowych, buduje spójne doświadczenia zakupowe w modelu omnichannel. Entuzjasta metodyk zarządzania projektami, produktywności,  procesów i przekładania kreatywnych pomysłów na korzyści biznesowe. Pasjonuje się nowymi technologiami i stosuje podejście data-driven w praktyce. Prywatnie zaangażowany tata, fan wypraw rowerowych i bliskiego kontaktu z dziewiczą przyrodą. 

tomasz-poltorak

gość

Tomasz Półtorak

Prelekcja: Jak zbudować silny, kompetentny i samodzielny zespół

Od 8 lat związany z nowymi technologiami. Kierował projektami znanych marek e-Commerce w Polsce i za granicą. W Satisfly koordynuje pracę managerów i programistów oraz portfel projektów. Po godzinach prowadzi własny e-Commerce i zgłębia tematykę inwestycji kapitałowych. W wolnych chwilach pasjonat psychologii, gier wideo i technologii.

Krzysztof Wieczorek

gość

Krzysztof Wieczorek

Prelekcja: Baśń o królestwie Ekomerstanu, które pożarł straszliwy smok Sukces

Konsultant w Drogeria Dr.Max. Posiada ponad 16-letnie doświadczenie w obszarze logistyki i wsparcia wdrożeń systemów informatycznych. Obecnie w Drogeria Dr.Max odpowiada za wdrożenie nowych rozwiązań klasy ERP i WMS i rozwój kanału e-commerce. Jednocześnie prowadzi także niezależne projekty konsultacyjne i wdrożeniowe związane z logistyką e-commerce w małych i średnich firmach.


Poprzednio Astra SA pełnił podobną funkcję a wcześniej w OEX E-Business odpowiadał między innymi za zarządzanie centrum logistycznym i uruchamianie nowych projektów z zakresu logistyki e-commerce oraz materiałów POS. Wcześniejsze doświadczenia zawodowe zdobywał w strukturach Philip Morris, gdzie zajmował się tworzeniem, zarządzaniem oraz obsługą logistyczną materiałów marketingowych. Autor wielu publikacji w tematyce e-commerce i logistyka, wykładowca na studiach podyplomowych na Akademii im. Leona Koźmińskiego. Krzysztof Wieczorek ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

marek-kich

prowadzący

Marek Kich

CEO w Satisfly

Jest konsultantem e-Commerce i marketingu. Od ponad 10 lat pomaga firmom uruchamiać i rozwijać się w e-Commerce B2B / B2C, wspierając je od pierwszych pomysłów rozpoczęcia sprzedaży w sieci po skalowanie wyników sprzedażowych. Swoją wiedzą dzieli się w autorskim podkaście Sztuka E-Commerce. CEO w Satisfly, firmie technologicznej skupionej na wdrażaniu zyskownych sklepów internetowych.

Play Video

Networking

Offlajnowa edycja spotkań ProstoDoKasy to wyjątkowa okazja na nawiązanie cennych znajomości wśród praktyków e-Commerce. 

Spotkasz tu właścicieli i managerów sklepów internetowych, a także ekspertów od usług wokół nich – marketingu, analityki, wdrożeń czy automatyzacji.

Porozmawiajmy – szczerze, otwarcie, ze szklaneczką czegoś dobrego w dłoni!

quote

Jak było ostatnio

Oto, co mówią uczestnicy PDK w ankietach po wydarzeniach
we Wrocławiu i Poznaniu.

quote-2
porozmawiajmy

Szczerze o e-Commerce

Porozmawiajmy o codzienności pracy w branży. O rzeczywistości nie z notek prasowych, a z excela, analyticsa i paneli admina. O znaczeniu zaangażowania i szczerości w IT, marketingu, sprzedaży.

Termin i miejsce

17 października, 18:00

Centrum Zarządzania Światem

Stefana Okrzei 26, Warszawa

Harmonogram spotkania

PDK Fly Offline

icon-time

Wystąpienia
4 × 20 minut

icon-breaks

15 minut
przerwy pomiędzy

icon-q-a

Sesje
Q&A

icon-convos

Swobodne rozmowy
do ostatniego gościa

leash-03

Dołącz do nas!

Bądź częścią żywej społeczności e-Commerce połączonej ideą szczerości 
i otwartości.

ProstoDoKasy to nie tylko spotkania networkingowe – to także comiesięczne webinary eksperckie, a także źródło dobrych wiadomości 
z branży.

Centrum Zarządzania Światem
Stefana Okrzei 26, Warszawa

17 Października 2022 18:00

.

To wydarzenie już się odbyło.

pdk logo white

organizator

Satisfly
a.jedrychowski@satisfly.co

ul. Powstańców Śląskich 7a
53-332 Wrocław

NIP: 8971802686
REGON: 022501357