O e-commerce po godzinach

ProstoDoKasy Fly Offline

el-mariachi-logo-y
El mariacHi
15 lutego 2023
Start: 18:00
Grodzka 16,
Gdańsk

Dołącz do wyjątkowego
wydarzenia networkingowego

Bez krawata, za to ze szklanką dobrego 
piwa lub whisky.


Wpadnij posłuchać inspirujących liderów 
e-Commerce. Nawiąż cenne relacje biznesowe!

wstęp
bezpłatny

Posłuchaj praktyków
i ekspertów e-Commerce

Tomasz Kwiatkowski

Tomasz
Kwiatkowski

Taxology

Paulina Krawczyk

Paulina
Krawczyk

ExpertSender

Piotr Kalewski

Piotr
Kalewski

FANECO

Dominika Sadowska

Dominika
Sadowska

Nethansa

Adam Suchocki

Adam
Suchocki

Satisfly

Arkadiusz Bulc

Arkadiusz
Bulc

Tpay

Tomasz Kwiatkowski

gość

Tomasz Kwiatkowski

Prelekcja: Zakładnik własnego sukcesu. Jak przekuć trafiony pomysł w zdrowy biznes e-Commerce.

Doświadczony architekt rozwiązań Business Intelligence. Posiada ponad 10 lat w budowaniu i dostarczaniu rozwiązań BI dla globalnych korporacji. Ponadto wiele lat doświadczenia w implementacji kompleksowych systemów opartych o chmury obliczeniowe. Współtworzył wiele projektów wspierających firmy e-commerce. Jego doświadczenie w budowaniu i prowadzeniu dużych zespołów analitycznych i programistycznych pozwoliło mu zaprojektować i rozwijać Taxology.

Paulina Krawczyk

gość

Paulina Krawczyk

Prelekcja: Skuteczna personalizacja w marketing automation drogą do lojalności klienta.

Specjalistka w obszarze rozwiązań dla e-Commerce i marketing automation. Swoje doświadczenie w branży zdobywa od 5 lat. W zespole ExpertSender u samego źródła, czyli Klienta – prowadzi ich projekty od momentu wdrożenia po bieżącą analizę i stałą obsługę. Pomaga Klientom w realizacji strategii automatyzacji, ukierunkowywaniu na rozwój i zwiększaniu konwersji za pomocą systemu ExpertSender. Dba również o relacje z klientami, głównie pomaga osiągnąć im założone cele.

Piotr Kalewski

gość

Piotr Kalewski

Prelekcja: Event marketing w strategii marketingowej e-Commerce.

Strateg marketingu i praktyk marketingu doświadczeń. Obecnie Head of Marketing w FanecoPosiada 15 lat doświadczenia w branży komunikacji marketingowej w tym 12 lat event marketingu.  Stał na czele działów marketingu w hotelach, firmach produkcyjnych, usługowych, sklepach internetowych. Wykładowca zarządzania projektami na poznańskim AWF-ie. Od 2009 roku trener kadry managerskiej największej organizacji NGO w Polsce.  Od 2015 współpracuje na stałe jako ekspert z działami HR oraz zespołami managerskimi dostarczając rozwiązania oparte o marketing relacji. Ekspert w sektorowej radzie ds. kompetencji Komunikacji Marketingowej. Twórca Wejścia od Zaplecza oraz Współtwórca Ligi Marketerów

Dominika Sadowska

gość

Dominika Sadowska

Prelekcja: Jak budować rich content dla brandów na Amazon.

Obecnie Team Leader zespołu Content w Nethansa, od 8 lat związana z e-commerce. Bliska współpraca z takimi marketplaceami jak Amazon i Kaufland.de. Wraz z zespołem budujemy dla dużych i małych brandów rich content, czyli taki który ma za zadanie sprzedawać i budować tożsamość marki. Poprzednio zajmowałam się rozwijaniem sprzedaży internetowej zarówno w sklepach internetowych jak i na Allegro, E-bay. Z contentem pracowałam na różne sposoby na marketplaceach w sklepach internetowych, kampaniach w Social Mediach, a także kampaniach ADS Google i ADS Allegro. Podczas naszego spotkania, chętnie opowiem o tym jak budować rich content dla brandów na Amazon.

Adam Suchocki

gość

Adam Suchocki

Prelekcja: Analiza przedwdrożeniowa jako fundament budowy sklepu internetowego.

Project Manager, od prawie 15 lat związany z branżą e-Commerce. Swoją ścieżkę w e-handlu rozpoczynał jako specjalista ds. sprzedaży internetowej, z czasem przejmując stery w roli e-Commerce Managera oraz prowadząc własne projekty w branży sportowej, turystycznej i elektronicznej.

Od kilku lat jako Project Manager zajmuje się wdrożeniami sklepów internetowych w oparciu o silnik Magento 2. Prywatnie miłośnik psów rasy Lagotto i fan dobrych słodkości.

Arkadiusz-Bulc-tag

gość

Arkadiusz Bulc

Prelekcja: Czego oczekuje Konsument 2.0 czyli o płatnościach online w dobie inflacji.

Z branżą płatności online związany od ponad 4 lat, gdzie jego obszarem działań jest Program Partnerski i budowanie relacji z Partnerami oraz Klientami. W pracy najbardziej ceni partnerstwo i kontakt z ludźmi. Zanim trafił do świata szybkich płatności, przez wiele lat jego konikiem była sprzedaż, a także utrzymywanie relacji a  przez 12 lat jako trener biznesu zajmował się współpracą z partnerami biznesowymi i prowadzeniem szkoleń oraz warsztatów.

Prywatnie jako emocjonalny ekstrawertyk szczególnie ceni sobie bezpośrednie spotkania z ludźmi. Oprócz biznesu porozmawiacie z nim o psychologii, żużlu i dobrej whisky.

marek-kich

prowadzący

Marek Kich

CEO w Satisfly

Jest konsultantem e-Commerce i marketingu. Od ponad 11 lat pomaga firmom uruchamiać i rozwijać się w e-Commerce B2B / B2C, wspierając je od pierwszych pomysłów rozpoczęcia sprzedaży w sieci po skalowanie wyników sprzedażowych. Swoją wiedzą dzieli się w autorskim podkaście Sztuka E-Commerce. CEO w Satisfly, firmie technologicznej skupionej na wdrażaniu zyskownych sklepów internetowych.

Play Video

Networking

Offlajnowa edycja spotkań ProstoDoKasy to wyjątkowa okazja na nawiązanie cennych znajomości wśród praktyków e-Commerce. 

Spotkasz tu właścicieli i managerów sklepów internetowych, a także ekspertów od usług wokół nich – marketingu, analityki, wdrożeń czy automatyzacji.

Porozmawiajmy – szczerze, otwarcie, ze szklaneczką czegoś dobrego w dłoni!

quote

Jak było ostatnio

Oto, co mówią uczestnicy PDK w ankietach po wydarzeniach
we Wrocławiu i Poznaniu.

quote-2
porozmawiajmy

Szczerze o e-Commerce

Porozmawiajmy o codzienności pracy w branży. O rzeczywistości nie z notek prasowych, a z excela, analyticsa i paneli admina. O znaczeniu zaangażowania i szczerości w IT, marketingu, sprzedaży.

Termin i miejsce

15 lutego, 18:00

El Mariachi

Grodzka 16, Gdańsk

© facebook.com/el-Mariachi

Harmonogram spotkania

PDK Fly Offline

icon-time

Wystąpienia
5× 20 minut

icon-breaks

15 minut
przerwy pomiędzy

icon-q-a

Sesje
Q&A

icon-convos

Swobodne rozmowy
do ostatniego gościa

leash-03

Dołącz do nas!

Bądź częścią żywej społeczności e-Commerce połączonej ideą szczerości 
i otwartości.

ProstoDoKasy to nie tylko spotkania networkingowe – to także comiesięczne webinary eksperckie, a także źródło dobrych wiadomości 
z branży.

El Mariachi
Grodzka 16, Gdańsk

15 lutego 2023 18:00

.
.
pdk logo white

organizator

Satisfly
a.jedrychowski@satisfly.co

ul. Powstańców Śląskich 7a
53-332 Wrocław

NIP: 8971802686
REGON: 022501357